Побудуйте трикутник, периметр якоrо дорівнює 18 см, а сторони пропорційні числам 2, З і 4.


Ответы на вопрос

Отвечает Purgin Fedia.

Р=а+в+с

нехай а=2х,в=3х,с=4х,тоді

Р=2х+3х+4х

9х=18

х=2

а=2*2=4 см

в=3*2=6 см

с=4*2=8 см

Відкладаєш відрізок АВ=8см. З точки А,як з центра,описуєш дугу радіуса 6 см,а з точки В,як центра,-дугу радіуса 4 см.Точка їх перетину - точка С.

Трикутник АВС-той,що треба побудувати.