у нижній основі циліндра проведено хорду що стягує дугу градусна міра якої дорівнює а 0 градусів

більше а більше 180 градусів. відрізок що сполучає центр верхньої основи із серединою даної хорди утворює з площиною основи кут бета. знайдіть обєм циліндра якщо його висота дорівнює m

Ответы на вопрос

Отвечает Брыкова Валерия.

Ответ:

\frac{\pi m^3ctg^2\beta }{cos^2\frac{\alpha }{2} } .

Объяснение:

......