1. Одна з основ трапеції дорівнює 23 см , а середня лінія 32 см . Знайти довжину другої основи

трапеції ​

Ответы на вопрос

Отвечает Руднева Александра.

Ответ:

41

Объяснение:

середня лінія - m = 32 см

одна основа - a = 23 см

друга основа - b

m =  \frac{a + b}{2}

виразим звідси b, що й треба знайти

32 =  \frac{23 + b}{2}

64 = 23 + b

b = 41