Всем привет помогите мне))) Сторона квадрата дорівнює 5 см. Обчисли діагональ квадрата.

Відповідь: діагональ квадрата -

Ответы на вопрос

Отвечает Феоктистова Камилла.

Відповідь:

d =5\sqrt{2}  (cm)

Пояснення:

У квадрата всі сторони рівні, тому всі вони однакової довжини по 5 см.

a = b = c = d 5 см

Діагональ квадрата облислюється за формулою:

d = a\sqrt{2}

Підставим у формулу значення а:

d =5\sqrt{2}  (cm)