Помогите срочно ;!!!❤❤❤❤❤❤❤❤❤Яке взаємне розташування двох кіл, якщо їх радіуси R1=3 см, R2=5 см і

відстань між їх центрами дорівнює 8 см ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Дарья.

Ответ:

Объяснение:

R1+R2=3+5=8=відстань між центрами. отже кола перетинаються в одній точці