ХОТЯ БЫ ОДНО ЗАДАНИЕ 1)Формула спирту що містить 3 атоми Карбону 2) З якою речовиною реагують

алкени, алкіни та спирти? a)H2O; б)Na; в)CH3COOH; г)O2 3) Яка к-сть гідроксильних груп міститься в молекулі гліцеролу? а)1; б)2; в)3; г)4 4)Яку масу має 0,3 моль метанолу? 5) Яка маса етанолу в розчині масою 300 з масовою часткою 20%?

Ответы на вопрос

Отвечает Ярмуш Тёма.

Відповідь:

1) C3H7OH (пропанол)

2) г

3) в

4) m(CH3OH) = n (CH3OH) * Mr(CH3OH)

  Mr(CH3OH) = Ar(C) + 4 Ar(H) + Ar(O)

  Mr(CH3OH) = 12 + 4 +16= 32г/моль

   m(CH3OH) = 0,3 *  32 = 9,6 г

5) m(C2H5OH) = m(розчину) * w(C2H5OH)

    m(C2H5OH) = 300 * 0,2 = 60 г