Радіуси кіл стрілецької мішені дорівнюють 1,2,3,4. Знайдіть площу кожного з трьох кілець мішені.


Ответы на вопрос

Отвечает Великанова Рената.

Ответ:

Объяснение:

S=πr²,

S=3,14×1²=3,14 ,

S=3,14×2²=3,14×4=12,56 ,

S=3,14×3²=3,14×9=28,26 ,

S=3,14×4²=3,14×16=50,24 .