При переміщенні трикутник АВС перейшов у трикутник А¹В¹С¹. Знайдіть кути трикутника А¹В¹С¹, якщо

трикутник рівнобедрений з основою АС, а кут В дорівнює 40 °

Ответы на вопрос

Отвечает Спирин Павел.

Переміщення — це перетворення однієї фігури в іншу, коли воно зберігає відстань між точками, тобто переводить будь-які дві точки X і Y першої фігури у точки X' і Y' другої так що ХY = Х'Y'.

Тобто, ΔABC = ΔA'B'C'.

Так як аут В рівнобедренного ΔABC рівний 40°, інші два кути будуть рівні:

∠A = ∠C = (180−∠B)/2 = (180−40)/2 = 140/2 = 70°

Із властивості переміщення:

∠A = ∠A' = 70°

∠B = ∠B' = 40°

∠C = ∠C' = 70°

Відповідь: ∠A' = ∠C' = 70°, ∠B' = 40°.