Катет прямокутного трикутника дорівнює 8см,а його проекція на гіпотенузу 4см.Знайдіть гіпотенузу

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Никита.

Ответ:(с - гіпотенуза, а - відомий катет, а(с) - проекція на цей катет)

a²=a(c) ×c

c=a²÷a(c)

c=8²÷4=64÷4=16см

Відповідь :гіпотенуза с =16см