Один із кутів трикутника дорівнює 24 , а другий кут в двічі більший ніж 3 кут . Знайдіть 3 кут

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметьянов Артём.

Ответ: Нехай , 3 кут - х, тоді 2 кут -2х, сума кутів трикутника дорівнює 180.Отже маємо рівняння:

24+2х+х=180

24+3х=180

3х=180-24

3х=156

х=156/3

х=52

3 кут = 52