A (3;6) және b (7;8) нүктлері берілген. AB кесіндісін ортасы С нүктесінен​


Ответы на вопрос

Отвечает Стадникова Дарья.

Ответ:

C(5;7)

Объяснение:

А(3;6)

В(7;8)

т.к С - ?

Хс=Ха+Хb/2=(3+7)/2=5

Yс=Ya+Yb/2=(6+8)/2=7

C(5;7)