Сторони трикутника пропорційні числам 2, 3і4. Знайти найменшусторону подібного йому

трикутника,периметр якого дорівнює 27 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Danchuk Antonina.

Ответ:

2k+3k+4k=27

9k=27

k=3

2*3=6cм

4*3=12см

3*3=9см

Объяснение:

найменша сторона 6см