Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника, катети якого дорівнюють 3см и 6см


Ответы на вопрос

Отвечает Самойлов Максим.

Відповідь:

Пояснення: за теоремою Пiфагора

с^2=а^2+b^2, c^2=6^2+3^2=36+9=45,

c=3 |/5 см