Висота ромба на 1,6 см менше, ніж його сторона. Периметр ромба дорівнює 28 см. Обчисли площу ромба.


Ответы на вопрос

Отвечает Aboyan Dato.

Ответ:

37.8 см²

Объяснение:

х+(1.6+х)=28/4

2х=7-1.6

2х=5.4

х=2.7-высота ромба

s=28/4*2.7*1/2=9.45-площадь одного из 4 треуг

S=9.45*4=37.8см²-площадь ромба