Прошу вассс Сторони паралелограма дорівнюють12 см і 18 см, а сума двох його висот,проведених з

однієї вершини, - 10 см.Знайти площу паралелограма​

Ответы на вопрос

Отвечает Маркедантова Ангелина.

Объяснение:

Нехай одна висота буде х,тоді друга(10-х).Площа паралелограма S=a*h.

S1=S2

18*x=12(10-x)

18x=120-12x

30x=120

x=4

Отже,одна висота 4 см,а друга 6.Площа паралелограма S=a*h

S= 4*18=72см.кв.