Сторони прямокутника відносяться як 3 : 5. Відомо, що периметр прямокутника дорівнює 96 см.

Обчислити площу цього прямокутника. *

Ответы на вопрос

Отвечает Кальник Роман.

Ответ:

a-3x; b-5x; P-96cm; S-?

3x+5x+3x+5x=96            3*3.2=9.6cm  

30x=96                            5*3.2=16cm  

x=3.2

S=9.6*16=153.6cm2

Відповідь: 153.6 см2

Объяснение: