У трикутнику ABC кут BCD зовнішній кут який дорівнює 120 . Сторона AC дорівнює 8 см BCі4 см .

Обчисліть площу трикутника ABC.

Ответы на вопрос

Отвечает Атепалихина Екатерина.

Ответ

кBCA = 180-120 = 60

S = 1/2*a*b*sinL = 1/2*8*4*sin60 = 8\sqrt{3}

Объяснение: