Якщо катети прямокутного трикутника дорівнюють 5 см і 12 см, то гіпотенуза дорівнює ... * ​


Ответы на вопрос

Отвечает Русланкызы Нурай.

Ответ:13

Объяснение: √12²+5²=√144+25=√169=13

Отвечает Рафальский Егор.

 {c}^{2}  -  -  >  {a}^{2}  +  {b}^{2}

  • c=25 + 144
  • c=169