50 баллов срочно На відрізку АВ довжиною 21 см взяли точку N. Знайдіть довжину відрізка AN, якщо

25% відрізка AN дорівнює третині відрізка BN.

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко София.

На отрезке АВ длиной 21 см взяли точку N. Найдите длину отрезка AN, если 25% отрезка AN равна трети отрезка BN.

Объяснение:

По условию 0,25 AN=\frac{1}{3} BN

Тогда  BN=0,25*3*AN  или    BN=0,75*AN  

AN+BN=21  , AN+ 0,75*AN  =21    ,  

1,75 AN=21  ,  AN=2100:175=12 ( см)