точки C,D i K лежать на одній прямій. Знайдіть довжину відрізка CD,якщо CK=4,7см,KD=9,2см. Скільки

розв'язків має задача?​

Ответы на вопрос

Отвечает Доровская Карина.

Ответ:

2 розв'язки

1) 4,7+9,2=13,9(см)

2)9,2-4,7=4,5(см)