Один із суміжних кутів 34 градуса менший від іншого. Знайдіть ці кути. Срооччноооооооо


Ответы на вопрос

Отвечает Мисів Міша.

Сума суміжних кутів становить 180°.

Нехай ∠1=х°, тоді ∠2=х-34°, за умовою

х+х-34=180

2х=214

х=107

∠1=107°, ∠2=107-34=73°