Сторона ромба утворює з діагоналлю кут 40°.Знайти кути ромбк​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Объяснение:

40+40=80

80+80=160

180-160=20

20/2=10

10°,80°,10°,80°