середня лінія трапеції дорівнює 11 см . знайдіть основи трапеції , якщо одна з них на 6 см менша за

другу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кобляков Женя.

Середня лінія трапеції дорівнює напівсумі основ.

Більша основа х см, менша х-6 см, тоді

(х+х-6)/2=11

2х-6=22

2х=28

х=14

Більша основа 14 см, менша 14-6=8 см

Відповідь: 8 см,  14 см.