Периметр трикутника дорівнює 68 см, а довжини його середніх ліній відносяться як 4 : 6 : 7. Знайди

сторони даного трикутника. ПОМОГИТЕ БЫСТРЕЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Ульяна.

Середні лініі відносяться так само, як і сторони трикутника.

Нехай а=4х см,  в=6х см,  с=7х см, тоді

4х+6х+7х=68

17х=68

х=4

а=4*4=16 см,  в=4*6=24 см.  с=4*7=28 см.