Знайдіть площу ромба сторона якого дорівнює 6см а тупий кут 120градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Бадретдинова Лира.

Ответ:

S = 18\sqrt{3}

Объяснение:

За формулою площа ромба S = a^{2} * sin\beta = 6^{2}*sin 120 = 36 * \frac{\sqrt{3} }{2}=18\sqrt{3}