Маємо рівносторонній трикутник, сторона якого дорівнює 12 м. У трикутник вписане коло. Обчисли

площу круга. π ≈ 3

Ответы на вопрос

Отвечает Баглик Оля.

Ответ:

36 м²

Объяснение:

Розв'язання

Формула знаходження радіуса вписаного кола.

R=a/2√3, де а- сторона трикутника.

R=12/2√3=6/√3=3*2/√3=2√3 м радіус кола.

Формула знаходження площі кола

S=πR²=3*(2√3)²=3*4*3=36 м² площа кола