Маємо рівносторонній трикутник, сторона якого дорівнює 6 м. У трикутник вписане коло. Обчисли площу

круга. π ≈ 3(Відповідь округли до сотих)Відповідь: S= м2​

Ответы на вопрос

Отвечает Агисова Бота.

Ответ:

9м²

Объяснение:

r=a/2√3

r=6/2√3=√3м.

S=π*r²=3*(√3)²=9м²