У ривнобичну трапецию периметр якои 14 см вписано коло знайдіть довжину бичнои линии трапеции​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь: 3,5 см

Пояснення: Нехай основи трапеції будуть а і с, а бічна сторона- b

В  трапецію можна вписати коло тільки тоді, коли суми протилежних сторін рівні. Отже а+с=2b

Тому периметр такоъ трапеції

Р= а+с+2b=2b+2b=4b.

14=4b

b=14:4

b=3,5(см)