Помогите пожалуйста!!!68бал Дам!!! Знайти усі кути, утворені при перетині двох прямих січною,

якщо один з них на 30º більший за іншого.

Ответы на вопрос

Отвечает Некрасов Валера.
При перетині двох прямих утворюються вертикальні кути

Якщо один з кутів ми позначимо x, а сусідній x + 30 ми отримаємо 2х + 30 = 180 (тому що вони суміжні) далі розв‘язуємо рівняння:
2х + 30 = 180
2х = 180 - 30
2х = 150
х = 75

В результаті у нас є
Кут 1 = 75 + 30 = 105
Кут 2 = 75

Кут 1= куту 3 (як вертикальні)
Кут 2= куту 4 (як вертикальні)