у рівнобічній трапеції основи і бічна сторона відповідні дорівнюють 3см,9смі5см. Знайди висоту

трапеції​

Ответы на вопрос

Отвечает Наврузов Магомед.

Ответ:

h =4

Объяснение:

дано: ABCD- трапеция

AB=CD=5

BC =3 B  AD=9

h =?

решение.    из ΔCED    

ED=\frac{AD-DC}{2}  = \frac{9-3}{2}=3         CD = 5

по т.Пифагора     h=\sqrt{CD^{2} -ED^{2} } =\sqrt{5^{2} -3^{2} } =\sqrt{25-9} =\sqrt{16}

h = 4