Пжжжж. Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 10,6 см. Знайдіть його сторони якщо основа

більша від від бічної сторони на 4 см Пжжжжж. Дамммм 50 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Абакумова Эвелина.

Нехай основа х см, тоді бічна сторона х-4 см. Маємо рівняння

х+х-4+х-4=10,6

3х=18,6

х=6,2

Основа 6,2 см, бічні сторони по 6,2-4=2,2 см.

Нонсенс: такий трикутник не може існувати!

Отвечает Халикова Алия.

Ответ:2, 2см, 2,2см, 6,2см

Объяснение:

Нехай бічна сторона трикутника хсм, тоді основа - (х+4) см. Отже периметр рівнобедренного трикутника:

х+х+(х+4) =10.6

3х=6, 6

х=2, 2

2.2см -бічні сторони, 2,2+4=6, 2см- основа.