Знайдіть кути рівнобедреного трикутника якщо один із них на 27 градусів більший за другий


Ответы на вопрос

Отвечает Айриян Алексей.

Ответ:

51, 51, 78.

Объяснение:

x+x+x+27=180

3x+27=180

3x=153

x=51

51+27=78

Кути треугольника: 51, 51, 78.