Знайти сторони рівностороннього трикутника, якщо його сторона дорівнює основи рівнобедреного

трикутника . Периметр рівнобедреного трикутника 23 см , основа на 2 см більша за бічну сторону

Ответы на вопрос

Отвечает Чумак Александра.

Р= 23 см

Р= х+2+х+х

х+2+х+х=23

3х=21

Х=7

х+2=7+2=9 см – сторона рівностороннього трикутника

Р=9+9+9=27 см

Відповідь: 27см