Знайти площу прямокутного трикутника з катетами 10 см і 4,5 см. У відповідь внести число.


Ответы на вопрос

Отвечает Миляев Руслан.

Ответ:

 \frac{1}{2}  \times 10 \times 4.5 = 22.5