У трикутній призмі площа основи дорівнює 6 см². а Площі бічних граней дорівнюютъ 6 см². 8 см² і 10

см². Знайдіть площу повної поверхні тпризми.

Ответы на вопрос

Отвечает Холодов Максим.

Ответ:

36см²

Объяснение:

Дано:

Треугольная призма

Sосн=6см²

S1=6см² площадь боковой грани

S2=8см² площадь боковой грани

S3=10см² площадь боковой грани.

Sпол=?

_____

Решение

Sпол=2*Sосн+S1+S2+S3=2*6+6+8+10=

=36см²