У трикутній призмі площа основи дорівнює 12 см2,а площі бічних граней дорівнюють 10 см2, 10 см2 і

16 см2.Знайдіть площу повної поверхні призми.

Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогатый Деня.

Ответ:

Площа поверхні призми дорівнює 60см²

Объяснение:

Sпов=2*Sосн+S1грань+S2грань+S3грань;

Sпов=2*12+10+10+16=24+36=60см²