Висота, проведена з вершини тупого кута ромба, ділить сторону на відрізки завдовжки 8 см і 12 см,

рахуючи від вершини тупого кута. Знайдіть площу ромба.

Ответы на вопрос

Отвечает Шитиков Влад.

Ответ:

))))))

Объяснение:

Висота утворює прямий трикутник із гіпотенузою 10 та катетом 6. Інший катет — висота ромба.

По т. Піфагора знаходимо довжину катета:

Сторона ромба a = 6+4 = 10 (sm^{})

S ромба = a·h

S = 10·8 = 80 (sm^{2})

Відповідь: площа ромба рівна 80sm^{2}