Два кола дотик внутрішній відстань між центрами 16см знайти радіус кіл якщо вони відносяться як 3:5​


Ответы на вопрос

Отвечает Маклакова Анастасия.

Ответ:

6 см   10 см

Объяснение:

r1/r2=3/5

r1=3x

r2=5x

r1+r2=3x+5x=16

8х=16;  х=2

r1=3*2=6 см

r2=2*5=10 cм