Периметр квадрата дорівнює 32 см. Знайти площу цього квадрата​~з поясненням ~​


Ответы на вопрос

Отвечает Чирков Иван.

Ответ:

64 см

Объяснение:

якщо Р= 32 см, то його сторона = 32/4=8 (см)

тоді площа - 8*8=64 (см)