З точки до прямої проведено дві похилі, довжини проекцій яких дорівнюють 15 і 6 см. Знайдіть

довжини похилих, якщо одна з них на 7 см більша за іншу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кванталиани Анна.

Ответ:

10 см и 17 см

Объяснение:

AD⊥BC; BD=15; CD=6; AB-AC=7

AC=x⇒AB=7+AC=7+x

AD⊥BC⇒AB²-BD²=AD²=AC²-CD²

AB²-BD²=AC²-CD²

(7+x)²-15²=x²-6²

49+14x+x²-225=x²-36

14x=140

AC=x=10

AB=7+x=7+10=17