Рiвень А 39. Знайдіть невідому сторону трикутника, якщо дві його сторони і кут між ними дорівнюють

відповідно: a) 3√3 см, 11 см і 30°; б) 8 см, 15 см і 60°; в) 5 см, 16 см i 120°.

Ответы на вопрос

Отвечает Тареева Виктория.

Ответ:

а) 24.1 см б) 13 см в) 19 см

Объяснение:

нехай Х - невідома сторона,

Тоді по теоремі косинусів х ^ 2 =

33/2 + 11 / 2-2 * 33 * 11 * cos30 ° =

Х = 24,1

б) x ^ 2 = 82 + 15 ° 2-2 * 8 * 15 * cos60 ° =

Х = 13

в) x ^ 2 = 5 * 2 + 16 ° 2-2 * 5 * 16 * cos120 °

x = 19

х ^ 2 означає х в другому ступені

(в квадраті)

можна краща відповідь?