Для кожної пари протилежних сторін чотирикутника справджується умова: одна з сторін удвічі більша

за іншу. А менша сторона однієї пари протилежних сторін дорівнює більшій стороні іншої пари протилежних. Знайдіть найбільшу сторону чотирикутника, якщо його периметр дорівнює 135 см. Відповідь:

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Даниил.

Ответ:

60 см

Объяснение:

рисунок схематический

берем неизвестные стороны за иксы и составляем уравнение

х + х + 2х + х/2 = 135

4х + х/2 = 135

(8х + х )/2 = 135

9х = 270

х = 30

Так как большая сторона - это 2х, то она равна 30*2= 60см