У прямокутному паралелепіпеді бічне ребро дорівнює 5 см, площа діагонального перерізу

— 205 см2, а площа основи дорівнює 360 см2. Знайдіть сторони основи. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Овсепян Марина.

Ответ:40см и 9см

Объяснение:S=AA1·AC=5·AC=205

AC= 205:5=41см. За умовою: АB·BC=360cм^2. За теоремою Піфагора: AB^2+BC^2=AC2=41^2    AB^2=1681-BC^2

AB=360:BC. Отримали рівняння: (360/BC)^2+BC^2=1681.

BC^2=x.

x^4-1681x^2+360^2=0

D=1681^2-4·129600=2307361 (1519)

x1=81      BC=9см

x2=1600   BC=40см

Отже AB=360:9= 40 cм або АВ= 360:40 = 9см