Знайдіть сторони паралелограма, периметр якого дорівнює 40 см, а одна із сторін у 4 раз и менша від

іншої?

Ответы на вопрос

Отвечает Асанбаева Арайлым.

Ответ:

4 см   16 см

Объяснение:

40:2=20 (см) напівпериметр паралелограма

Нехай одна сторона х см, тоді друга 4х см.

х+4х=20;  5х=20;  х=4.

Одна сторона 4 см,  друга сторона  4*4=16 см.