Кут при вершині рівнобедреного трикутника дорівнює 56° на бічній стороні трикутника як на діаметрі

побудовано півколо, яке інші сторони трикутника ділять на три дуги. знайдіть градусів міри утворення дуг ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайруллина Камила.

∠ADB - прямой (опирается на диаметр)

BD - высота и биссектриса (△ABC - равнобедренный)

∠ABD=∠EBD=∠ABC/2 => ∪AD=∪DE=∠ABC/2 *2 =56°

∪BE =180-56-56=68°