Знайдіть кути, утворенні при перетині двох прямих, якщо різниця двох із них дорівнює 53°.


Ответы на вопрос

Отвечает Исангулова Карина.

Ответ:

візьмемо 2 суміжні кути( не вертикальні бо вони рівні і в них не може бути різниця градусних мір)

сума суміжних кутів =180°, тому нехай х - коефіцієнт пропорційності. Тоді <1=х°+53, а <2=х

маємо рівняння:

х+х+53=180

2х+53=180

2х=180-53

2х=127

х=63,5°

тому <2=63.5°

<1=х+53=63.5+53=116.5°.

вертикальний з кутом 1 кут = 116.5°, а вертикальний з кутом 2 = 63.5°