Знайти суміжні кути якщо один із них у 9 разів менше за іншими ​


Ответы на вопрос

Отвечает Саутиева Елизавета.

пусть <1=х; <2=9х; зная, что <1+<2=180°, составим уравнение: х+9х=180; 10х=180; х=180÷10=18, тогда, <1=х=18° и <2=9х=9*18=162°.