в трапеції сума кутів при одній основ дорівнює 90 градусів. Довести що сума кутів квадратів бічних

сторін цієї дорівнює квадрату різниці її основ БУДЬ ЛАСОЧКА ТРЕБА СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Михеев Артемий.

Ответ:2SF=AD-BC

Объяснение: Будуємо трапецію ABCD, За умовою нам дано що кут А+D=90 градусів. Якщо сума кутів при будь-якій основі трапеції дорівнює 90, то відрізок, що з'єднує середини основ, дорівнює їх піврізниці. Креслимо відрізок через середину меншої основи до основи більшої. Назвем його SF. З точки S проведемо прямі паралельні AB і СD. В результаті цього у нас утворююця точки K, N, ці точки є пересічення основи трапеції AD. Тоді кут SKN+SNK=куту A+D= 90 градусів. Тому кут KSN = 90 градусів. Значить FK= AF-AK=AN-BS=DF-CS=DF-DN=FN. Значить SF медіана прямокутного трикутника KSN. Проведена з вершини прямого кута. Тому 2SF = KN = AD - AK - ND = AD - BS - SC = AD - BC.