Сторони ∆ 26см, 15см і 37см. знайдіть медіану, що проведена до меншої сторони.


Ответы на вопрос

Отвечает Носарева Анастасия.

Ответ:

31,08см

Объяснение:

Дано:

Треугольник

a=26см

b=37см

с=15см

М=?

_____

Решение

М=1/2√(2а²+2b²-c²)=1/2(2*26²+2*37²-15²)=

=1/2√(1352+2738-225)=1/2√3865≈

≈1/2*62,17=31,08см