N1. Чому дорівнює 1) sin (180 - a) якщо sin a = ¼ 2) cos (180 - a) якщо cos a = 0,1 n2. знати

значення виразу 1) sin 0° + 4 sin 180° 2) 5 sin 90° - 7 cos 0°

Ответы на вопрос

Отвечает Simonkhyk Leonid.

За означенням sin a=sin (180 - a) = 1/4

Також cos a=-cos (180 - a)  =>  cos (180 - a) = -0.1

Другий пункт вирішується за таблицею кутів

sin 0° + 4 sin 180° = 0 + 4*0 = 0

5 sin 90° - 7 cos 0° = 5*1 - 7*1 = -2